Size Ne Sunabiliriz

AKEL DANIŞMANLIK, Yatırım Danışmanlık ve Yatırım Finansmanı (Hibe ve Düşük Faizli Dış Kaynaklı Kredi) konusunda sahip olduğu bilgi, tecrübe ve uzman personeli ile yatırımcılara en doğru bilgiyi ve kaynağı en kısa zamanda temin etmektedir. En doğru bilgi zaman kazandırır fikri ile sürekli olarak veri tabanlarını güncelleyen AKEL DANIŞMANLIK; Gıda, Tekstil, Bilişim, Elektronik, Tarım, Hayvancılık, Metal İşleme, Kimya, Biyoteknoloji, Malzeme ve Materyal Geliştirme sektörleri başta olmak üzere birçok iş alanında gerçekleştirdiği Ar-Ge, İnovasyon ve İş Kurulum – Geliştirme projeleri ile yatırımcılara destek sağlamıştır.

ipard2
Güçlü kadromuz ile: IPARD Proje ön başvurusu-planlanması ve yönetilmesi, Mimari proje çizimleri, ruhsat başvuruları, makine ekipmanın belirlenmesi, tekliflerin alınması, proje bütçesinin oluşturulması, iş planının hazırlanması, tüm proje paketinin hazırlanması, projenin sunulması işlemlerini sizin yerinize yapıyoruz.
kahramanmaras_taki_projelere_tkdk_dan_hibe_verilecek_h4938_d2061
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Projeleri hazırlıyoruz.. Bunu uzman kadromuz ile detaylı bir şekilde raporunu sunuyoruz.
08
Hizmet paketlerimizde IPARD projeleri başta olmak üzere, Bölgesel Kalkınma Ajansları, KOSGEB, AB Bakanlığı hibeleri ile KKYDP (Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programları) destek başvuruları bulunmaktadır.
f29e1fe3_kosgeb1
Bir fikriniz var ve geliştirmek istiyorsunuz 1.500.000,00 TL ye kadar destek Ar-Ge ve İnovasyon Programının amacı; bilim ve teknolojiye dayalı yeni fikir ve buluşlara sahip küçük ve orta ölçekli işletmeler ile girişimcilerin geliştirilmesi, yeni ürün, yeni süreç, bilgi ve/veya hizmet üretilmesi konularında yürütülen projelerin KOSGEB tarafından desteklenmesidir.
KOP-Bolgesel-Kalkinma-Sempozyumu-basliyor-204721
Hizmet paketlerimizde IPARD projeleri başta olmak üzere, Bölgesel Kalkınma Ajansları, KOSGEB, AB Bakanlığı hibeleri ile KKYDP (Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programları) destek başvuruları bulunmaktadır.
abbakanliklogosu
Avrupa Birliği Bakanlığı, AB süreci doğrultusunda kamu ve sivil topluma yönelik olarak pek çok proje geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. AB üyelik sürecinde Türkiye’de kamu ve sivil toplumun etkinliğinin artırılması, AB konusunda diyaloğun geliştirilmesine yöneliktir.