Akel Danışmanlık Ne Yapar ?

 

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından yürütülen programlarda birçok sanayi projesi, sosyal destek projeleri, altyapı projeleri, istihdam projeleri ve araştırma geliştirme odaklı projeler geliştiren firmamız, Çorum, Amasya, Çankırı, Tokat, Yozgat ve Kastamonu başta olmak üzere Ülkemizin bütün illerinde faaliyet yürütmekte ve müşterilerine en kaliteli hizmeti sunma çabasındadır.
Firmamız, en iyiyi en yeniyi en kısa sürede ve uygun koşullarda vermeyi, kendini ve müşterilerini sistematik olarak sürekli geliştirmeyi amaçlamaktadır.

NASIL ÇALIŞIRIZ ?

 

Akel Danışmanlık olarak farklı yatırımcı kimliklerine uygun çözümler sunmaktayız. Bir iş fikrine sahip olup yatırım için yeterli finansmanı olmayan yatırımcılar için gerçekleştirilecek yatırım konusuna en uygun finansal kaynağı bulmak ya da bir iş fikrini sıfırdan geliştirmek ve finansmanı konusunda yatırımcılara destek olmak bunlar arasında yer almaktadır.
Uzman proje personelimiz ile yatırım sürecinin tüm aşamalarında yatırımcılara doğru bilgiler vererek yatırımın sağlıklı bir şekilde tamamlanması garanti altına alınmaktadır. Yatırım süreci sonunda değerlendirme ve değerleme çalışmaları ile yatırımcıların işletmelerinin gelişimine katkı sunulmakta, düzenli olarak gerçekleştirilen izleme ziyaretleri ile yatırımın gelişimi kayıt altına alınmaktadır.